Video tutoriál, manuál, školenie

Vytvoríme komplený videomanuál k Vašej stránke, SW, používateľskú príručku k produktu alebo kompletné videoškolenie.

O tejto službe

Potrebujete záujemcom ukázať ako funguje Vaša aplikácia alebo SW? Chcete vytvoriť výukové video alebo kompletnú sadu vysvetľujúcich alebo školiacich videí?

Táto služba je práve pre Vás.
Čo budeme od Vás potrebovať:
1. Kópie všetkých obrazoviek, ktoré chcete mať v manuáli.
2. Vysvetľujúci text ku každému obrázku.
(Prípadne prístup do systému, aby sme sami vytvárali obrazovky)

Čo Vám dodáme?

Dostanete od nás MP4 video v rozlíšení 1024x768 pix. 

Pokiaľ si nie ste istí, či je naša služba pre Vás, zašlite nám kópie 2-3 obrazoviek a ukážeme Vám ako bude Váš manuál vyzerať, keď bude hotový.
Tu je krátka ukážka tutoriálu, ktorý sme vytvorili:
https://tripbeen.com/how-it-works

Bude mať nahrávka aj hlas?

Náš systém používa automatický generátor hlasu. Máme možnosť vytvoriť desiatky jazykových verzií Vášho tutoriálu. V cene služby je len verzia v jednom jazyku. Pokiaľ potrebujete viac verzií, napíšte nám to do požiadaviek.
Okrem hlasu, nahrávka môže mať aj titulky (pre nepočujúcich). K tutoriálu vieme pridať aj sprievodný hlas reálnym človekom. Túto možnosť hľadajte v našej inej službe.

Firemné objednávky

Pokiaľ potrebujete vystaviť faktúru na firmu (s uvedením IČO), napíšte nám, prosím, vopred na [email protected]Vytvorenie krátkeho tutoriálu alebo manuálu

€20

Vytvoríme kráty manuál k Vašej aplikácii alebo softvéru. Celkový rozsah maximálne 6 snímok alebo 20 sekúnd.

 3 Dní Pracovných       2

Čo je zahrnuté

  • titulky

Vytvorenie tutoriálu alebo manuálu

€50

Vytvoríme Vám videonávod pre Vašu aplikáciu alebo pre Váš softvér. Celkový rozsah maximálne 15 snímok a celková dĺžka maximálne 60 sekúnd.

 4 Dní Pracovných    

Čo je zahrnuté

  • sprievodný generovaný hlas
  • titulky

Vytvorenie komplexného manuálu

€190

Vytvoríme Vám komplexný videonávod pre Vašu aplikáciu alebo pre Váš softvér. Celkový rozsah maximálne 50 snímok a celková dĺžka maximálne 5 minút.

 5 Dní Pracovných       5

Čo je zahrnuté

  • sprievodný generovaný hlas
  • titulky
  • ďalšia jazyková verzia v cene

Porovnanie balíka

Balík BASIC
€20
STANDARD
€50
PROFI
€190
sprievodný generovaný hlas
titulky
ďalšia jazyková verzia v cene
Celkovo €20
€50
€190

Otázky a odpovede

Q:

Ako viem spočítať počet snímok pre manuál?

A:

Počet snímok závisí od zložitosti manuálu a dĺžky použitých textov. Pokiaľ chcete na jednej obrazovke ukázať viac inštrukcií, každá sa považuje za snímku. Takisto texty nesmú byť príliš dlhé, lebo potom sa musia rozdeliť na 2 snímky.

Q:

Čo sa stane, ak neodhadnem počet snímok?

A:

Nevadí, budeme Vás informovať, keď prekročíme objednaný počet snímok. Môžete doplatiť za prácu navyše alebo doplatiť za vyššií variant služby.

Q:

Môže mať jeden manuál viac jazykov?

A:

Áno. Na vytvorenie ďalšej jazykovej verzie môžeme použiť automatický prekladač alebo si môžete nechať preklad skontrolovať. Ak požadujete preklady do cudzích jazykov, môžete si kontrolu prekladu objednať u nás.

Q:

Je možné použiť reálny ľudský hlas na doprovod k tutoriálu?

A:

Áno, buď nám dodáte nahrávku, alebo my necháme vytvoriť takýto preklad. O takejto požiadavke nás informujete vopred a predložíme Vám cenovú ponuku.

Q:

Je aj iná možnosť umiestnenia tutoriálu na stránku?

A:

Štandardne ku službe dostávate spracované video. Ako alternatívu Vám vieme poskytnúť tzv. "Embed", ktorý bude možné jednoducho upraviť kedykoľvek v budúcnosti. O takjeto požiadavke nás informujte vopred.

Q:

Akým spôsobom je možné prepínať jazyku tutoriálu?

A:

Pokiaľ si zvolíte možnosť "EMBED" z predchádzajúcej otázky a vytvoríte tutoriál vo viacerých jazykoch z otázky 3, náš systém automaticky zistí jazyk návštevníka a ponúkne mu najvhodnejšiu jazykovú verziu, prípadne si návštevník môže zvoliť manuálne inú jazykovú verziu.

Q:

Aké sú iné výstupy tutoriálu okrem videa alebo Embed?

A:

Tutoriál má viacero možností výstupu. Môžeme Vám vytvoriť PDF prezentáciu alebo samostatné obrázky. O takejto požiadavke nás informujte vopred.