Starostlivosť o Facebook

Facebook je najväčšia sociálna sieť na internete. Je iná tým, že ponúka množstvo preklikov či už na vašu webovú stránku, alebo na rôzne iné webstránky. Vďaka nej tak môžete komunikovať so svojimi fanúšikmi priamo pod príspevkami a zdieľať s nimi rôzne odkazy.

O tejto službe

To, že ste registrovaný na sociálnych sieťach nestačí. V dnešnom online svete je veľmi dôležité sa o ne pravidelne starať a vedieť ich správne používať. Tým, ako vystupujete na sociálnych sieťach si budujete meno a dôveru voči vašej značke.


V čom sa líši Facebook od Instagramu?

Hlavným rozdielom je komunikácia s fanúšikmi. Na Facebooku ľudia radi vyjadrujú svoj názor, komentujú a zdieľajú. Okrem toho tu zachytíte inú cieľovú skupinu ako na Instagrame. 


Ako sa dá profesionálne využiť Facebook?

Na tejto sociálnej sieti môžete publikovať fotky, myšlienky, názory a dokonca tu môžete aj predávať. Facebook jednoducho prepojíme s vašim e-shopom a produkty sa zobrazia aj na facebookovej stránke.

Ako mám pracovať s Facebookom?

Na Facebooku je veľmi podstatná prezentácia značky a komunikácia s fanúšikmi, a teda potenciálnymi zákazníkmi. Kvôli tomu je dôležité vedieť, akým spôsobom je potrebné komunukovať s týmito ľuďmi. Poznať svoju cieľovú skupinu, vedieť, čo chcú a používať jednotný jazyk je základ každej značky. A nielen to. Dôležitá je predovšetkým konzistentnosť, a teda pravidelnosť v prispievaní na facebookovú stránku.

Čo môžeme pre vás urobiť?

V tejto službe ponúkame 3 úrovne spolupráce:
 1. Analyzujeme vašu facebookovú stránku a poradíme vám, ako ju vylepšiť a zvýšiť atraktivitu.
 2. Upravíme alebo vytvoríme vašu FB stránku, publikujeme príspevky (fotky a videá), budeme komunikovať s cieľovým publikom a prepojíme vám e-shop so stránkou.
 3. Postaráme sa o obe sociálne siete súčasne (FB+IG). Pripravíme vám mesačný plán a content (tvorba príspevkov, grafických bannerov, stories a textov k príspevkom).

Firemné objednávky

Pokiaľ potrebujete vystaviť faktúru na firmu (s uvedením IČO), napíšte nám, prosím, vopred na [email protected].Analýza FB stránky

€50

Analyzujeme vašu FB stránku a poradíme vám, ako ju vylepšiť a zvýšiť atraktivitu.

 5 Dní Pracovných       2

Čo je zahrnuté

 • Dĺžka trvania - Jednorázovo

Starostlivosť o FB stránku

€250

Upravíme alebo vytvoríme vašu FB stránku, publikujeme príspevky (fotky a videá), budeme komunikovať s cieľovým publikom a prepojíme vám e-shop so stránkou. Budeme aktívne rozširovať vašu FB stránku v rozsahu zhruba 1-2 hodiny denne.

 25 Dní Pracovných       3

Čo je zahrnuté

 • Dĺžka trvania - 1 mesiac
 • 4 príspevky týždenne + 4 stories týždenne
 • Interakcia s cieľovým publikom
 • Prepojenie s e-shopom

Starostlivosť o Facebook + Instagram

€400

Spojíme sily a postaráme sa o vaše dve sociálne siete súčasne. Pripravíme vám mesačný plán, content (tvorba príspevkov, grafických bannerov, stories a textov k príspevkom) a budeme aktívne komunikovať s vašim cieľovým publikom.

 25 Dní Pracovných       10

Čo je zahrnuté

 • Dĺžka trvania - 1 mesiac
 • Interakcia s cieľovým publikom
 • Prepojenie s e-shopom
 • Mesačný plán
 • Obsah, ktorý pristane vašej značke

Porovnanie balíka

Balík BASIC
€50
STANDARD
€250
PROFI
€400
Dĺžka trvania Jednorázovo 1 mesiac 1 mesiac
4 príspevky týždenne + 4 stories týždenne
Interakcia s cieľovým publikom
Prepojenie s e-shopom
Mesačný plán
Obsah, ktorý pristane vašej značke
Celkovo €50
€250
€400